Strona główna

  

11 szprotawa herb  

logo bip 2 fb yt

Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Uroczysty apel
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie naszej szkoły brali udział w VII edycji Global Money Week, która odbywała się pod hasłem Money Matters Matter – Pieniądze się liczą. W Polsce akcja objęta jest patronatem Komisji Nadzoru Finansowego.

Celem przedsięwzięcia było zainspirowanie dzieci i młodzieży do zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia samodzielności finansowej w dorosłym życiu, przygotowanie młodego pokolenia do podejmowania świadomych decyzji finansowych, a tym samym walka z wykluczeniem finansowym. W tym czasie w naszej szkole pod kierunkiem pań: A. Słabuszewskiej i M. Cioch- Ciućmańskiej oraz pana K. Zdebelaka odbyło się wiele zajęć związanych z promowaniem wiedzy i świadomości finansowej. Zostały również nagrane wywiady z uczniami naszej szkoły przeprowadzone przez Szkolną Telewizję SKO.

Zwieńczeniem akcji Global Money Week jest stworzenie przez organizatorów międzynarodowego informatora podsumowującego działania w różnych krajach. W tym roku w akcji wzięło udział 151 krajów, w tym Polska. W naszym kraju do akcji włączyło się 86 szkół. W informatorze zostały przedstawione działania polskich placówek. Nasza została specjalnie wyróżniona, gdyż dwa zdjęcia przedstawiające nasze działania stały się ilustracją do strony o Polsce. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia.

Link do całego raportu Global Money Weekhttps://issuu.com/childfinanceinternational/docs/gmw_report_2018/1?e=7128000/63561415

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.