Strona główna

  

11 szprotawa herb  

logo bip 2 fb yt

Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Uroczysty apel
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Dwa ostatnie tygodnie były pełne niezwykłych zabaw i aktywności! Inspiracją do przygotowania ciekawych zajęć w temacie „teatr” i „muzyka” stała się myśl pedagogiczna Friedricha Froebla. Uczyliśmy się, bawiąc!
Badaliśmy, czym jest symetria, obwód oraz dowiedzieliśmy się, co znaczy pojęcie litr. Tworzyliśmy różne przydatne akcesoria, takie jak teatrzyk i gitary – a to wszystko przy wykorzystaniu surowców wtórnych, bo grupa Żabek jest EKO!
Dary towarzyszyły nam każdego dnia do zabaw i nauki. Pomagały lepiej zrozumieć treści wierszy i opowiadań, które czytała Pani Agnieszka. Tworzyliśmy piękne prace plastyczne, wykorzystując różne techniki.
Wybraliśmy się do teatru na przedstawienie pt. „Koziołek Matołek”, które oglądaliśmy z zapartym tchem. W przedszkolu odwiedziła nas „Dorotka z krainy Oz” ze swoimi przyjaciółmi. Dzięki pięknej oprawie muzycznej mogliśmy lepiej poznać różne instrumenty, ich dźwięki i wygląd.
Czas ten wypełniony był zabawą i ciekawymi ćwiczeniami. Pełen radości i wspaniałych pomysłów. Kto by pomyślał, że w ten sposób rozwijaliśmy tak wiele umiejętności i zdobyliśmy ogrom przydatnej wiedzy!

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.