Strona główna

  

11 szprotawa herb  

logo bip 2 fb yt

 

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022
Samorząd Szkolny
Pasowanie na ucznia klasy I

Uczniowie klas II i III wzięli udział w przedstawieniu profilaktycznym „Włącz emocje”. Przedstawienie pokazało uczniom, że emocje odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu. Informują nas też o tym, co się z nami dzieje, mówią o naszych potrzebach, ostrzegają przed niebezpieczeństwem. Na to, czy emocje się pojawią, nie mamy wpływu, nie mamy też kontroli nad ich pojawieniem się, mamy natomiast możliwość wyboru sposobu ich przeżywania.
Jednak aby świadomie kierować swoim światem wewnętrznym, musimy przede wszystkim wiedzieć, co w danej chwili czujemy. Uczniowie w zabawnym przedstawieniu mogli rozpoznawać i nazywać swoje uczucia. Umiejętność ta jest ważna od najmłodszych lat .
" Włącz emocje!" to spektakl, który wywołał wiele uczuć. Pokazał też uczniom, że nie ma złych i dobrych emocji. Są tylko przyjemne lub nie, ale ważne jest, aby przeżywać wszystkie, które pojawiają się u nas we właściwy sposób.

   

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.