Rozkład zajęć dodatkowych

Rozkład zajęć dodatkowych

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach rok szkolny 2019/2020 

Koła i zajęcia rozwijające zainteresowania

Lp.

Imię i nazwisko
prowadzącego

Rodzaj zajęć

Liczba godzin
w tygodniu

Adresaci

1.       

Maciej Siwicki

Historia nauczycielką życia -
poznawanie przeszłości z przyjemnością

1

IV – VIII

2.       

Mirabella Hołowczak

„Zrz” – taneczne

1

 IIa

3.       

Mirabella Hołowczak

Zajęcia rozwijające zainteresowania kreatywność

1

 IIb

4.       

Krzysztof Zdebelak

Zajęcia BRD

1

IV - VI

5.       

Raisa Wolańska

„Zrz” czytelnicze

1

IV a

6.       

Raisa Wolańska

„Zrz” turystyczne

1

VII b

7.       

Ewa Dudek

„Zrz” - plastyczne

1

III b

8.       

Ewa Dudek

„Zrz” - muzyczne

1

III a

9.       

Ewa Dudek

„Zrz” - plastyczne

1

I a

10.   

Ewa Dudek

„Zrz” - muzyczne

1

I b

11.   

Ewa Dudek

„Zrz” - taneczne

1

V a

12.   

Ewa Dudek

„Zrz” - szachowe

1

V b

13.   

Wioletta Wójtowicz-Sekuła

„Zrz” i uzdolnienia polonist.

1

VI d

14.   

Wioletta Wójtowicz-Sekuła

„Zrz” teatralne

1

 VIII b

15.   

Agnieszka Giedrys

Koło geograficzne

1

V-VIII

16.   

Katarzyna Zawiślak

Szkolne Koło PCK

1 raz w miesiącu

 VI

17.   

Beata Bartkowiak

„Zrz” przyrodnicze

1

VI a

18.   

Beata Bartkowiak

„Zrz”- przyrodnicze

1

VI b

19.   

Beata Bartkowiak

„Zrz” - kreatywność

1

VI c

20.   

Magdalena Włodarczyk

SKS - gry zespołowe dla dziewcząt

2 razy w tygodniu

semestr I

IV-VIII

21.   

Magdalena Włodarczyk

„zrz”- taneczne

1

V c

22.   

Magdalena Włodarczyk

Zajęcia taneczne

2 / tydz. w sem.II

IV-VIII

23.   

Tadeusz Włodarczyk

„Zrz” matematyczne

1

VII a

24.   

Alicja Pachlińska

„Zrz”- doradztwo zawodowe

1

VII- VIII

25.   

Stanisław Rosół

„Zrz” - sportowe

1

VII c

26.   

Marek Kozieł

„Zrz” - sportowe

1

VIII a

27.   

Anna Ciołka

Zaj.rozw. – koło polonist.

1

V a


Zajęcia dodatkowe ukierunkowane na poprawę efektów kształcenia


Lp.

Imię i nazwisko
prowadzącego

Rodzaj zajęć

Liczba godzin
w tygodniu

Adresaci

1.

Gabriela Laudacka

Przygotowanie do egzaminu kl. VIII z j. polskiego

1

VIII a

2.

Monika Jarzembowska

Zespół dydaktyczno - wyrównawczy

1

II b

3.

Małgorzata Oziemkowska

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

1

IV - VII

4.

Alina Maciaszek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1

III b

5.

Małgorzata Wojciechowska

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

1

Ib

6.

Katarzyna Zawiślak

Konsultacje : Język niemiecki

3 x w miesiącu

czwartek na 8 lekcji

VII-VIII

7.

Tadeusz Włodarczyk

Zajęcia dyd.-wyrównawcze: matematyka

1

V a

8.

Danuta Irek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1

I a

9.

Małgorzata Pełechata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1

III a

10.

Wioletta Wójtowicz - Sekuła

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego

1

VI c


Zajęcia dodatkowe w Szkole Podstawowej

organizowane na wniosek rodziców

Lp.

Imię i nazwisko
prowadzącego

Rodzaj zajęć

Liczba godz/tyg.

Adresaci

1.       

A.Bunzylo

Religia greckokatolicka

2

Uczniowie klas I-III IV – VIII SP

2.       

O. Buznylo

Język ukraiński

3

Uczniowie klas I-III IV – VIII SP

3.       

M. Gregor

Język łemkowski

2

Uczniowie klas I-III IV – VIII SP

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.