O szkole
Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Uroczysty apel
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Turniej SKO1Antoni Dąbski, Michał Malczyk i Szymon Sawron z klasy IIIa szkoły podstawowej reprezentowali naszą szkołę w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o SKO.  Konkurs został zorganizowany przez Opiekuna SKO ze Szkoły Podstawowej nr 2  i Bank PKO BP Oddział w Szprotawie. Nasi uczniowie podczas konkursu brali udział w różnych konkurencjach związanych z wiedzą matematyczną, bankową i ekonomiczą. SKO- wicze sprawdzili też swoje umiejętności sportowe. Uczniowie doskonale bawili się przy  rozwiązywaniu kolejnych zadań. Dodatkową atrakcją konkursu była wizyta Pancernika Hatetepesa i Sówki. SKO-wicze mogli też obejrzeć spektakl o tematyce związanej z oszczędzaniem przygotowany przez uczniów klasy 4.

Każdy z uczestników został nagrodzony za trud włożony w przygotowanie się do konkursu i aktywny udział. Z pewności miłe wspomnienia pozostaną z nimi na długo. 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.