O szkole
Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Uroczysty apel
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Uczniowie klasy III a wzięli udział w VI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Wesołego Alleluja”. Tegoroczna międzynarodowa edycja rozstrzygnięta została 19 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Woli Zgłobieńskiej. Przedsięwzięcie to zostało objęte  honorowym patronatem przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Starostę Rzeszowskiego, Burmistrza Boguchwały, Prezesa Banku Spółdzielczego w Niechobrzu, Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale. Wśród wielu uczestników wyłoniono pracę uczennicy naszej szkoły, Oliwii Drzewińskiej z klasy III a, która otrzymała nagrodę wraz z dyplomem. Dyplom za udział w konkursie otrzymała również nasza szkoła i opiekunka Oliwii p. Danuta Irek.

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.