Samorząd szkolny 2017/18
I Dzień Wiosny
Wesoło witaliśmy I Dzień Wiosny
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Uczniowie klasy III a wzięli udział w VI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Wesołego Alleluja”. Tegoroczna międzynarodowa edycja rozstrzygnięta została 19 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Woli Zgłobieńskiej. Przedsięwzięcie to zostało objęte  honorowym patronatem przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Starostę Rzeszowskiego, Burmistrza Boguchwały, Prezesa Banku Spółdzielczego w Niechobrzu, Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale. Wśród wielu uczestników wyłoniono pracę uczennicy naszej szkoły, Oliwii Drzewińskiej z klasy III a, która otrzymała nagrodę wraz z dyplomem. Dyplom za udział w konkursie otrzymała również nasza szkoła i opiekunka Oliwii p. Danuta Irek.