Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

dzien edkuacji narodowejTradycyjnie z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi zostały wręczone odznaczenia państwowe. W tym roku z powodu pandemii uroczystość odbyła się nie jak zawsze w Teatrze w Gorzowie Wielkopolskim, ale w  Filharmonii w Zielonej Górze.  Odznaczenia z rąk Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka oraz  Lubuskiego Kuratora Oświaty Ewy Rawy otrzymali:

Brązowy Krzyż Zasługi: Maciej Siwicki, Mirabella Hołowczak,

Złoty Medal za Długoletnią Służbę: Maria Skibicka,

Srebrny Medal za Długoletnią Służbę: Agnieszka Koterba, Agnieszka Suska,

Medal Komisji Edukacji Narodowej:  Ewa Dudek, Alicja Pachlińska.

Uroczystości z okazji DEN odbywają się  także zawsze w Urzędzie Miejskim w Szprotawie. Mirosław Gąsik przyznał   Nagrody Burmistrza. Wyróżnione osoby to: Cecylia Brodzińska, Ewa Dudek, Małgorzata Brzezińska, Donata Stępień, Anna Ciołka, Magdalena Włodarczyk.
Nagrody Dyrektora otrzymali: Beata Bartkowiak, Emilia Brysik, Alicja Bucholc, Agnieszka Koterba, Danuta Irek, Małgorzata Oziemkowska, Alicja Pachlińska, Małgorzata Pełechata, Izabela Roszak, Tadeusz Włodarczyk, Wioletta Wójtowicz - Sekuła, Katarzyna Zawiślak, Krzysztof Zdebelak (nauczyciele) oraz Joanna Pietrzak, Ewelina Czerwińska, Karolina Kurylak, Grzegorz Sebastiańczyk, Władysław Złotorowicz, Małgorzata Kłusek, Agnieszka Suska, Alina Tęcza, Monika Złotorowicz (pracownicy administracji i obsługi).

Nagrody i odznaczenia to nie tylko dostrzeżenie osiągnięć, sukcesów i  codziennej ciężkiej pracy, ale także motywacja do kolejnych wyzwań i działań.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!