Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

IMG 20181016 WA000416 X 2018 r. pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa” obchodziliśmy w naszej szkole XVIII Dzień Papieski. W tegorocznym Dniu Papieskim nasze rozważania i działania chcieliśmy zogniskować wokół 40. rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II . W Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach harcerze pod opieką druhny hm Wioletty Wójtowicz-Sekuły prowadzili zbiórkę pieniędzy na działalność stypendialną na rzecz utalentowanej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin.

Młodzież, która otrzymuje szansę rozwoju, nazwana jest „żywym pomnikiem” Ojca Świętego Jana Pawła II. Za czynne włączenie się w zbiórkę na rzecz funduszu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia ” organizowaną w ramach obchodów XVIII Dnia Papieskiego serdecznie dziękujemy.