Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

IMG 20181022 WA000419 października br.  po zakończonych lekcjach uczniowie klasy IV a wraz z wychowawczynią Danutą Irek wybrali się do wsi Wiechlice na spotkanie zorganizowane przez rodziców. Wszyscy uczestnicy witali z radością jesień, która sprzyja zabawom i konkursom wśród rówieśników.  Spotkanie uatrakcyjniały zabawy ze śpiewem i tańcami, konkursy z nagrodami oraz rozgrywki w gry planszowe. Wszystko zorganizowane zostało przez panie Ilonę Burzyńską i Annę Pawelską. Zmęczeni i roześmiani uczniowie chętnie zasiedli do wspólnego poczęstunku, którym były pieczone kiełbaski i słodkości. Nie zabrakło też rozmów na temat wydarzeń w nowym etapie kształcenia. Czas upłynął nam miło i radośnie. Wszyscy chcemy podziękować Paniom za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy plenerowej.