Samorząd szkolny 2017/18
I Dzień Wiosny
Wesoło witaliśmy I Dzień Wiosny
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Piekna Anioły Plakat A4W naszej szkole organizowana jest zbiórka środków czystości dla najuboższych dzieci, zbieramy do 20 czerwca.

CZYSTY ANIOŁEK

W związku z naszą działalnością często odwiedzamy domy ubogich rodzin i dzięki temu zwróciliśmy uwagę na ważny problem. W domach tych brakuje podstawowych środków czystości tj. mydło czy szampon. Dzieci nie mają szczoteczek do zębów ani pasty. Za ręczniki służą stare pocięte prześcieradła. Postanowiliśmy coś zrobić, aby pomóc tym dzieciom.
Dlatego podobnie co roku organizujemy akcję Czysty Aniołek.

Akcja ta ma na celu zbiórkę środków czystości dla dzieci z najuboższych rodzin i przekazanie ich do najbliższego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Zbieramy: mydła, szampony, ręczniki, pasty i szczoteczki do zębów.

Honorowym patronatem akcję objął
Rzecznik Praw Dziecka - Marek Michalak.

W tym roku akcja trwa od kwietnia do czerwca

Jak wziąć udział?

1. Zorganizuj zbiórkę w swoim środowisku: szkole, przedszkolu, zakładzie pracy, podczas domowej uroczystości.
    Każdy przyniesie dowolną rzecz wg swoich możliwości (mydełko, szampon, pastę, szczotkę do zębów, ręcznik)
  2. Zebrane środki czystości zapakujcie do siatki, pudełka. Zachęcamy do zrobienia zdjęcia zbiórki i jej uczestników.
    Przyślijcie zdjęcie wraz z opisem kto i co zorganizował na nasz adres (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
    a my pokażemy na naszej stronie i fb jak się bawiliście i jak pomogliście. Dobrem trzeba się chwalić, można wtedy pomóc dwa razy.
    Sam pomogłeś i pokazałeś innym jak to robić. Jesli ktoś pod wpływem Twojej akcji zorganizował swoją, to Ty pomogłeś dwa razy!

To nie jest tylko akcja Stowarzyszenia, to jest akcja, która powinna wzbudzić reakcję u nas wszystkich!