Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

11474 III przerwa na czytanie resizeNasza szkoła wzięła udział w lubuskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie. Akcja „III przerwa na czytanie” odbyła się w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
Na 3. przerwie czytaliśmy wszyscy – dyrekcja, nauczyciele i uczniowie. Trudno było cokolwiek załatwić w tym czasie w sekretariacie, bo zaczytane były także panie sekretarki. Sala gimnastyczna, szkolne korytarze, sale lekcyjne zamieniły się w wielką czytelnię. Miłośnicy książek czytali i poezję, i prozę, i dramaty. Uczestnicy akcji, a było ich 359, pokazali tym samym, że po książkę można sięgnąć w każdej sytuacji i każdym miejscu.
Pomysłodawcą tego wydarzenia jest Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim, do której zostaną wysłane nasze zdjęcia, a honorowy patronat   objął Lubuski Kurator Oświaty.