Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Konkurs 1W naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego z języka angielskiego dla uczniów klas I-III. Uczniowie sumiennie przygotowywali się do eliminacji, ćwicząc pod czujnym okiem nauczycielek języka angielskiego A. Słabuszewskiej, A. Niepiekło,  Z. Kleczko i rodziców. Każdy z uczestników deklamował jeden wiersz, który mógł wzbogacić mimiką i gestem. Komisja konkursowa była zachwycona wysokim poziomem występów dzieci, niestety do kolejnego etapu można było wytypować tylko trzech uczniów.  Uczniowie po występie zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami książkowymi.

W międzyszkolnym  konkursie  recytatorskim w języku obcym dla uczniów klas I – III  szkoły podstawowej będą reprezentowali nas następujący uczniowie: Julia Dąbska z klasy Ia, Karolina Łanda z klasy IIa oraz Oliwier Steinke z klasy III c. Gratulujemy zwycięzcom etapu szkolnego i trzymamy bardzo mocno kciuki za ich kolejny występ.