O szkole
Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Uroczysty apel
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Konkurs 1W naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego z języka angielskiego dla uczniów klas I-III. Uczniowie sumiennie przygotowywali się do eliminacji, ćwicząc pod czujnym okiem nauczycielek języka angielskiego A. Słabuszewskiej, A. Niepiekło,  Z. Kleczko i rodziców. Każdy z uczestników deklamował jeden wiersz, który mógł wzbogacić mimiką i gestem. Komisja konkursowa była zachwycona wysokim poziomem występów dzieci, niestety do kolejnego etapu można było wytypować tylko trzech uczniów.  Uczniowie po występie zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami książkowymi.

W międzyszkolnym  konkursie  recytatorskim w języku obcym dla uczniów klas I – III  szkoły podstawowej będą reprezentowali nas następujący uczniowie: Julia Dąbska z klasy Ia, Karolina Łanda z klasy IIa oraz Oliwier Steinke z klasy III c. Gratulujemy zwycięzcom etapu szkolnego i trzymamy bardzo mocno kciuki za ich kolejny występ.

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.