Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Od 6 do 10 maja br. obchodziliśmy Tydzień Języka Angielskiego. W ramach jego obchodów uczniowie z najstarszych klas pogłębiali swoją wiedzę na temat Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Z zaciekawieniem oglądali prezentacje multimedialne i filmiki edukacyjne, rozwiązywali quizy i krzyżówki, a na koniec dobrze się bawili rozwiązując test na swoich telefonach komórkowych test wiedzy w aplikacji „Kahoot”. Uczniowie wykazali się znakomitą wiedzą i otrzymali wysokie oceny z języka angielskiego oraz słodkie nagrody od swojej nauczycielki p. Oli Niepiekło.