O szkole
Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Uroczysty apel
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Cała społeczność szkolna uczestniczyła w zbiórce na rzecz Fundacji Oczami Kota – Dom Tymczasowy w Szprotawie. Uzbieraliśmy kwotę 566 zł.

To kolejna zbiórka przeprowadzona w naszej szkole i zainicjowana przez Annę Ciołkę. Tym razem zbieraliśmy na konkretny cel – operację serca kota Ramzesa. W zbiórkę, podobnie jak poprzednio, zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale także dyrekcja szkoły, nauczyciele i pracownicy. Na szczególną pochwałę za ogromne zaangażowanie zasługują uczniowie klasy IV c. Wolontariusze kwestowali także podczas festynu rodzinnego, dzięki czemu akcję mogli wesprzeć rodzice oraz przedstawiciele władz miasta na czele z burmistrzem Szprotawy. 

 Pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji Anny Nowik.  Mamy nadzieję, że operacja zakończy sie sukcesem  i Ramzes wyzdrowieje. 

Po raz kolejny pokazaliśmy, że los zwierząt nie jest nam obojętny i że mamy dobre wrażliwe serca.

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.