O szkole
Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Uroczysty apel
Pasowanie na ucznia klasy I

04.10.2019 r. w klasie VII b odbyły się warsztaty ceramiczne, które poprowadziła pani Beata Mazur. Uczniowie mieli możliwość praktycznego nauczenia się wyrobu ozdób glinianych. Tym razem cała klasa wykonała dzwoneczki.

Pani Beata bardzo szczegółowo omówiła zasady pracy z gliną i pokazała, jak sprawnie wykonać ciekawe ozdoby. Następnie siódmioklasiści bardzo ochoczo wzięli się do pracy. Powstały przeróżnej wielkości dzwoneczki z wymyślnymi wzorami i ciekawymi zdobieniami. Każdy z uczniów mógł wykazać się swoją sprawnością manualną, kreatywnością i indywidualanością. Lekcja minęła w ekspresowym tempie, a efektem naszej współpracy są wspaniałe dzwoneczki. Wyroby stworzone przez dzieci zostały zabrane do wypalenia i na kolejnych zajęciach zostaną ozdobione według indywidualnych gustów ich właścicieli.

Z pewnością było to bardzo ciekawe doświadczenie, które rozwinęło poczucie piękna, estetykę i wyobraźnię twórczą dzieci.

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.