O szkole
Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Uroczysty apel
Pasowanie na ucznia klasy I

pckWe wrześniu został ogłoszony przez opiekunów Szkolnego Koła PCK p. Katarzynę Zawiślak oraz p. Wiolettę Skórę dobrowolny nabór. Do nieprzymuszonego udziału w różnorodnych akcjach organizowanych przez  koło  na rzecz osób chorych, samotnych, potrzebujących  oraz w związku z ochroną środowiska i zdrowia, a także na rzecz społeczności szkolnej zgłosiło się aż 18 członków. Liczba  chętnych uczniów  przeszła wszelkie oczekiwania opiekunów.

Na pierwszym spotkaniu uczniowie zapoznali się z zasadami członkowstwa oraz ustalili plan działań na nadchodzący rok szkolny.

 

Na październikowym spotkaniu uczniowie przygotowywali plakaty upamiętniające „ Światowy Dzień Żywności i Walki z Głodem”. Wspólna praca została uwieczniona na zdjęciach.

Życzymy kolejnych owocnych działań !

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.