Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

pckWe wrześniu został ogłoszony przez opiekunów Szkolnego Koła PCK p. Katarzynę Zawiślak oraz p. Wiolettę Skórę dobrowolny nabór. Do nieprzymuszonego udziału w różnorodnych akcjach organizowanych przez  koło  na rzecz osób chorych, samotnych, potrzebujących  oraz w związku z ochroną środowiska i zdrowia, a także na rzecz społeczności szkolnej zgłosiło się aż 18 członków. Liczba  chętnych uczniów  przeszła wszelkie oczekiwania opiekunów.

Na pierwszym spotkaniu uczniowie zapoznali się z zasadami członkowstwa oraz ustalili plan działań na nadchodzący rok szkolny.

Na październikowym spotkaniu uczniowie przygotowywali plakaty upamiętniające „ Światowy Dzień Żywności i Walki z Głodem”. Wspólna praca została uwieczniona na zdjęciach.

Życzymy kolejnych owocnych działań !