Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

W przygotowanie Dnia Chłopaka  byli zaangażowani wszyscy. Uczennice napisały życzenia na kartce, które zostały przeczytane na forum klasy. Rodzice z okazji tego święta zorganizowali upominki i słodycze nie tylko dla chłopaków, a także  dla dziewcząt. Wszyscy byli zachwyceni takim niezwykłym podejściem do imprezy. Pani wychowawczyni przygotowała ciekawe zadania i łamigłówki do wspólnego rozwiązywania. Dzień został uwieńczony wspólnym zdjęciem.