O szkole
Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Uroczysty apel
Pasowanie na ucznia klasy I

 mnozenie logo 20194.10.2019 w naszej szkole odbyła się dziewiąta edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.   W tym roku w akcji wzięły udział 5.862 szkoły z 33 krajów. Jej celem jest utrwalenie tabliczki mnożenia wśród uczniów, co odbywa się poprzez zabawę i wywołuje niezapomniane emocje. Każdy uczeń biorący udział w akcji musiał odpowiedzieć na 5 pytań w określonym czasie. Po trafnych odpowiedziach uczestnicy dostawali specjalne imienne certyfikaty wypisane przez uczennice klas ósmych, które profesjonalnie  zbadały umiejętności uczniów naszej szkoły. Całą akcję przygotowały trzy koordynatorki: p.Beata Adamczyk, p.Małgorzata Brzezińska i p.Izabela Roszak.

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.