Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

mnozenie logo 20194.10.2019 w naszej szkole odbyła się dziewiąta edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.   W tym roku w akcji wzięły udział 5.862 szkoły z 33 krajów. Jej celem jest utrwalenie tabliczki mnożenia wśród uczniów, co odbywa się poprzez zabawę i wywołuje niezapomniane emocje. Każdy uczeń biorący udział w akcji musiał odpowiedzieć na 5 pytań w określonym czasie. Po trafnych odpowiedziach uczestnicy dostawali specjalne imienne certyfikaty wypisane przez uczennice klas ósmych, które profesjonalnie  zbadały umiejętności uczniów naszej szkoły. Całą akcję przygotowały trzy koordynatorki: p.Beata Adamczyk, p.Małgorzata Brzezińska i p.Izabela Roszak.