Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Wiemy, jak istotna w naszym życiu jest ekologia. Wszyscy musimy dbać o nasze środowisko dla siebie i następnych pokoleń. Uczniowie klas ósmych zachęceni przez p.Beatę Adamczyk zgłębili ten problem realizując w ramach zajęć z chemii projekt "Kwaśne opady". Musieli poszerzyć swoją wiedzę na temat genezy, mechanizmu i metod zapobiegania takim opadom. Efektem ich pracy są piękne plakaty wiszące w gablotach przed gabinetem chemicznym. Zachęcamy wszystkich do podziwiania prac, ale również do zapoznania się z problemem kwaśnych deszczy.