Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

fundacja logoJeślli nie jest Ci obojętny los bezdomnych i cierpiących zwierząt, weź udział w zbiórce funduszy na rzecz Fundacji Oczami Kota - Dom Tymczasowy w Szprotawie p. Anny Nowik. Zbiórka zostanie przeprowadzona 15 listopada 2019 r. przez redakcję "Szkolnego Oka".
Liczymy na Wasze dobre serca i hojność! Liczą na nie także kotki! Im więcej uzbieramy, tym większej liczbie zwierząt będzie można pomóc. Puszka już przygotowana!