O szkole
Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Uroczysty apel
Pasowanie na ucznia klasy I

25 listopada 2019 roku, jak co roku, świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie uczniowie klas młodszych przynieśli do szkoły swoje ulubione misie. Różnokolorowe, mięciutkie, puchate, małe i całkiem duże misie towarzyszyły dzieciom podczas lekcji, przerw i wspólnej zabawy.
W klasach uczniowie przygotowywali rekwizyty związane z postacią misia. Rozwiązywali zagadki, wypełniali kolorowanki, a nawet kodowali na kartkach uśmiechnięte misiowe buźki. W każdej klasie I – III rozstrzygnięty został  konkurs na najpiękniejszy portret pluszaka. Konkurs zwieńczony został rozdaniem dyplomów, a prace wywieszone na korytarzu szkolnym. Wśród nich znalazły się rysunki, wydzieranki i wyklejanki. Pomysłowość i precyzja wykonania prac jest godna najwyższego podziwu. Gratulujemy laureatom!
Serdecznie dziękujemy uczniom za zainteresowanie oraz rodzicom za wsparcie dzieci podczas wykonywania prac konkursowych. Zapraszamy do ponownego udziału za rok!

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.