Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

25 listopada 2019 roku, jak co roku, świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie uczniowie klas młodszych przynieśli do szkoły swoje ulubione misie. Różnokolorowe, mięciutkie, puchate, małe i całkiem duże misie towarzyszyły dzieciom podczas lekcji, przerw i wspólnej zabawy.
W klasach uczniowie przygotowywali rekwizyty związane z postacią misia. Rozwiązywali zagadki, wypełniali kolorowanki, a nawet kodowali na kartkach uśmiechnięte misiowe buźki. W każdej klasie I – III rozstrzygnięty został  konkurs na najpiękniejszy portret pluszaka. Konkurs zwieńczony został rozdaniem dyplomów, a prace wywieszone na korytarzu szkolnym. Wśród nich znalazły się rysunki, wydzieranki i wyklejanki. Pomysłowość i precyzja wykonania prac jest godna najwyższego podziwu. Gratulujemy laureatom!
Serdecznie dziękujemy uczniom za zainteresowanie oraz rodzicom za wsparcie dzieci podczas wykonywania prac konkursowych. Zapraszamy do ponownego udziału za rok!