Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

andrzejki 19Andrzejki to wróżenie i przewidywanie przyszłości. Ta stara polska tradycja na stałe zagościła w naszym kalendarzu uroczystości i imprez szkolnych. Również w tym roku Samorząd Uczniowski  przygotował wspaniałą dyskotekę andrzejkową, która odbyła się 28 listopada br. Uczniami podczas zabawy opiekowali się w tym dniu pani G. Laudacka, A. Słabuszewska, pan. T. Włodarczyk i K. Zdebelak.
Uczniowie z klas 8 a i 8 b przygotowali wiele atrakcji. Wielkim powodzeniem cieszyło się odgadywanie imienia przyszłego ukochanego; było wiele śmiechu i wesołych komentarzy, gdy próbowaliśmy wyczytać swój los z przedmiotów i karteczek ukrytych pod kubeczkami.

Podczas dyskoteki odbywały się zabawy, które umilały nam czas. Mogliśmy też ugasić pragnienie na stoisku słodkiego bufetu.
Ten długi listopadowy wieczór minął nam niezmiernie szybko. Przednia zabawa poprawiła nam humory w czasie jesiennej pluchy i wielu z nas z uśmiechem na twarzy skarżyło się na obolałe od tańca nogi.