O szkole
Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Uroczysty apel
Pasowanie na ucznia klasy I

poczta14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii,  jak i przyjaźni. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Szkolny zorganizował pocztę walentynkową. Już 10 lutego można wrzucić kartkę lub liścik dla swojej sympatii. Na parterze szkoły znajduje się skrzynka, gdzie można wrzucać walentynki - liściki do sympatii, przyjaciół i znajomych.
Na walentynce koniecznie napisz, komu ją mamy wręczyć: imię, nazwisko, klasa.
Kartki mogą być wykonane samodzielnie lub kupione gotowe. Samorząd Uczniowski będzie rozprowadzał ręcznie wykonane kartki na tę okazję w cenie 50 gr (pozyskana w ten sposób kwota zostanie przeznaczona na nagrody w konkursach SU) .
Poczta zbiera walentynki do 14 lutego (piątek)!
Uwaga!
Wasze listy nie mogą zawierać treści obraźliwych i wulgaryzmów. W piątek walentynkowe amorki będą roznosiły listy do adresatów. Pracownicy poczty zapewniają pełną dyskrecję i anonimowość. Zatem do dzieła!

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.