O szkole
Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Uroczysty apel
Pasowanie na ucznia klasy I

otwarte serce„Otwarte Serca” - pomoc dla naszej koleżanki Drodzy pracownicy, rodzice, uczniowie, przyjaciele Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach. Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe dla Danuty Z. pracującej w oddziale przedszkolnym w naszej szkole. Danuta jest chora, w leczeniu jej choroby potrzebna jest specjalistyczna pomoc, która jest bardzo droga. Każdy dzień to walka o dzień następny. Bez naszego wsparcia nie da sobie rady. Stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień. Otwórzmy swoje serca i pomóżmy wygrać walkę o życie. Leczenie schorzeń nowotworowych jest długotrwałe, wyczerpujące organizm, przynoszące ból i cierpienie oraz tęsknotę za normalnym życiem. We wtorek, tj.25.02.2020 r.w naszej szkole będzie zorganizowany punkt gastronomiczny. Od samego rana można będzie kupić smaczne gofry, ciasto i inne smakołyki. Cały dochód będzie przeznaczony na pomoc w leczeniu choroby nowotworowej Danuty.

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.