Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

otwarte serce„Otwarte Serca” - pomoc dla naszej koleżanki Drodzy pracownicy, rodzice, uczniowie, przyjaciele Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach. Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe dla Danuty Z. pracującej w oddziale przedszkolnym w naszej szkole. Danuta jest chora, w leczeniu jej choroby potrzebna jest specjalistyczna pomoc, która jest bardzo droga. Każdy dzień to walka o dzień następny. Bez naszego wsparcia nie da sobie rady. Stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień. Otwórzmy swoje serca i pomóżmy wygrać walkę o życie. Leczenie schorzeń nowotworowych jest długotrwałe, wyczerpujące organizm, przynoszące ból i cierpienie oraz tęsknotę za normalnym życiem. We wtorek, tj.25.02.2020 r.w naszej szkole będzie zorganizowany punkt gastronomiczny. Od samego rana można będzie kupić smaczne gofry, ciasto i inne smakołyki. Cały dochód będzie przeznaczony na pomoc w leczeniu choroby nowotworowej Danuty.