Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

Uczniowie klasy II a wspierani i motywowani do nauki przez fantastycznych rodziców codziennie sumiennie wykonywali zadania, powtarzali i utrwalali wiadomości, rozwijali swoje zainteresowania, tworzyli kreatywne prace oraz w miarę możliwości aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu. Dzięki zaangażowaniu rodziców codziennie spotykają się podczas zdalnych lekcji, z wykorzystaniem komunikatorów i aplikacji do komunikacji audio lub audiowizualnej.

Wraz z innymi klasami I-III zakończyli realizację projektu edukacyjnego „Czytam z klasą- lekturki spod chmurki”.
Dziękujemy za ciekawą przygodę!! Wybraliśmy Juliana Tuwima" Wiersze dla dzieci". Opracowaliśmy metryczki w zeszytach do e. polonistycznej oraz zorganizowaliśmy konkurs recytatorski. Na e. muzycznej śpiewaliśmy piosenki do słów wierszy przy opracowanym przez siebie akompaniamencie. Wykonaliśmy prześliczne, bardzo pomysłowe postacie głównych bohaterów wierszy w 3D. Z okazji Światowego Dnia Książki powstały plakaty zachęcające do spotkania z tym autorem.

Wdzięczni za pełną poświęcenia pracę całego personelu medycznego w tym trudnym czasie postanowiliśmy aktywnie wziąć udział w akcji „ Kartka dla Medyka”. Prace pojawiły się na stronie naszej szkoły .

Bawiliśmy się, uczyliśmy oraz tworzyliśmy prace, zaskakując swoimi pomysłami. Efekty naszych prac możemy podziwiać w albumie naszej klasy i na stronie grupy klasowej. Eksperymentowaliśmy, zakładaliśmy hodowle, tworzyliśmy akompaniamenty do piosenek, tworzyliśmy własne utwory, prezentacje w programie Paint, nagrywaliśmy wraz z rodzicami filmiki.
 Wzięliśmy udział w Międzyszkolnym Konkursie Szybkiego Mnożenia- w zmaganiach postanowili uczestniczyć najodważniejsi: Wiktor Bartnikowski i Tobiasz Rapeła.