Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

W całej Polsce najmłodsze dzieci obchodzą swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. W naszym przedszkolu na wszystkie dzieci czekało tego dnia moc atrakcji. Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach, konkursach i grach zespołowych. Było wesoło i kolorowo. Nie brakowało uśmiechu i radości. Na zakończenie każdy nauczyciel przedszkola złożył swoim podopiecznym życzenia i wręczył Dyplom Przedszkolaka.