Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

30 września w naszej szkole obchodziliśmy  Dzień Chłopaka. Tego dnia świętowali więc  wszyscy chłopcy - zarówno klasach młodszych, jak  i starszych, a także  we wszystkich grupach  przedszkolnych.
Z okazji tego święta organizowano wiele zabaw i konkursów. Dziewczynki wykonały  laurki dla swoich kolegów, dyplomy i odznaki Superchłopaka. W niektórych klasach, np. w I a, do przygotowania niespodzianek zaangażowali się rodzice. Było więc miło i wesoło. Dzień Chłopaka był dniem pełnym  wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.