Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

mnozenie 202002.10.2020 r. odbyła się w naszej szkole X edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, która przebiegała pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Adresowana była zarówno do uczniów, jak i do pracowników oraz rodziców.  Uczniowie w tygodniu poprzedzającym ŚDTM bardzo aktywnie powtarzali i utrwalali swoją wiedzę podczas lekcji matematyki. Podczas zajęć korzystali z różnorodnych gier matematycznych i sposobów mnemotechnicznych, aby łatwiej i szybciej zapamiętać tabliczkę mnożenia. Akcję w szkole koordynowali M. Cioch-Ciućmańska, I.Roszak, Tadeusz Włodarczyk -  nauczyciele matematyki oraz A. Słabuszewska -  nauczycielka języka angielskiego i zarazem  opiekun SKO.  W piątkowy poranek od godzin rannych  funkcjonowały patrole.

Przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa sprawdzały,  jak pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice radzą sobie z rozwiązywaniem zadań matematycznych. W tym dniu to uczniowie wcielili się w rolę egzaminatorów.  Każdy kto chciał zdać swój egzamin z tabliczki mnożenia,  wyciągał z koszyczka los egzaminacyjny.  Zabawa była przednia, a chętnych do przetestowania swojej wiedzy nie brakowało. Okazało się, że tabliczka mnożenia wcale nie jest taka trudna.