O szkole
Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Uroczysty apel
Pasowanie na ucznia klasy I

sprzatanie swiataPodobnie jak w ubiegłych latach, nasza szkoła włączyła się do akcji „Sprzątanie Świata” . Jej celem jest budowanie świadomości ekologicznej, nauka segregacji śmieci, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska. Akcja trwała w naszej szkole 2 tygodnie. Uczniowie klas I-III wraz z nauczycielami, wyposażeni w worki i rękawiczki ruszyli do walki o czysty teren wokół szkoły. Wszyscy pracowali solidnie i z zapałem.

Uczniowie klas IV-VIII w ramach akcji zadbali o atrakcyjny i estetyczny wygląd naszego ogródka szkolnego. Na godzinach wychowawczych wraz z wychowawcą każda klasa wykonała prace porządkowe na swojej części ogrodu oraz posadziła rośliny. Nasz ogródek wzbogacił się o krzewy iglaste, wrzosy, trzmieliny oraz ozdobne trawy i inne byliny. Uczniowie zasadzili także cebulki tulipanów i krokusów, które zakwitną wiosną.

Teraz wokół szkoły jest jeszcze piękniej.

  

 

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.