Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

mFundacjaA tak bawimy się grami podczas zajęć prowadzonych w ramach program grantowego mPotęga „Wiedzę utrwaloną z matematyki mam, bo w gry na lekcjach, w domu i w każdym wolnym czasie gram”- pracujemy metodą projektu, który zorientowany jest na popularyzację matematyki wśród młodych ludzi.
Projekt jest realizowany z uczniami klas IV – VI podczas zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci ( 9 grup pięcioosobowych). Uczymy się przez zabawę.

Zajrzyjcie do galerii.