Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

Samorząd Uczniowski wraz z redakcją "Szkolnego Oka" przeprowadzili zbiórkę na rzecz Fundacji Oczami Kota w Szprotawie. Tym razem uzbieraliśmy kwotę  612 zł.

To kolejna już zbiórka na rzecz fundacji, która została przeprowadzona w naszej szkole. Jak zwykle nasza społeczność pokazała, że nie jest jej obojętny los bezdomnych i chorych zwierząt. Do puszki wrzucali zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, przedszkolaki, a także  uczniowie klas młodszych  i starszych.  To dzięki hojności i wrażliwości darczyńców udało się zebrać tak pokaźną kwotę.

Na pewno z zawartości puszki cieszy się nie tylko prezes fundacji p. Anna Nowik, ale także wszystkie jej podopieczne sierściuchy.

Dziękujemy za zaangażowanie nie tylko uczniom, ale także rodzicom.