O szkole
Samorząd szkolny 2017/18
I Dzień Wiosny
Wesoło witaliśmy I Dzień Wiosny
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI


Jak nie czytamyKto powie o uczniach naszej szkoły, że nie czytają? Bierzemy udział w następnej akcji czytelniczej, teraz już w ogólnopolskiej, pod tytułem „Jak nie czytam, jak czytam”. Przykładem do zainteresowania czytelnictwa w naszej szkole jest dyrekcja, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły. Akcja skierowana jest przede wszystkim do ucznia, który jeszcze nie odkrył przyjemności z czytania. Niech dla każdego z nas ta czynność kojarzy się pozytywnie – jako relaks, organizacja wolnego czasu, źródło wiedzy, przyjaciel w podróży. 318 osób wzięło udział w kolejnej imprezie czytelniczej! Gratulujemy wszystkim i życzymy nowych wyzwań czytelniczych.
Dziękujemy za pomoc w organizacji akcji Samorządowi Uczniowskiemu, a także grupie dziewcząt z „Wiechlice w cyfrowym oku”.

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.