Samorząd szkolny 2017/18
I Dzień Wiosny
Wesoło witaliśmy I Dzień Wiosny
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Jak nie czytamyKto powie o uczniach naszej szkoły, że nie czytają? Bierzemy udział w następnej akcji czytelniczej, teraz już w ogólnopolskiej, pod tytułem „Jak nie czytam, jak czytam”. Przykładem do zainteresowania czytelnictwa w naszej szkole jest dyrekcja, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły. Akcja skierowana jest przede wszystkim do ucznia, który jeszcze nie odkrył przyjemności z czytania. Niech dla każdego z nas ta czynność kojarzy się pozytywnie – jako relaks, organizacja wolnego czasu, źródło wiedzy, przyjaciel w podróży. 318 osób wzięło udział w kolejnej imprezie czytelniczej! Gratulujemy wszystkim i życzymy nowych wyzwań czytelniczych.
Dziękujemy za pomoc w organizacji akcji Samorządowi Uczniowskiemu, a także grupie dziewcząt z „Wiechlice w cyfrowym oku”.