Samorząd szkolny 2019/20
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

W tym roku szkoła przystąpiła do akcji MEN „Razem na Święta”, której celem było zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym oraz budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Wolontariusze Koła PCK, uczniowie oraz ich rodzice zorganizowali zbiórkę darów dla seniorów i zwierząt. Świąteczne paczki trafiły do 6 seniorów, którzy przyjmując je, byli bardzo wzruszeni pamięcią i troską. W ich imieniu serdecznie dziekujemy darczyńcom, wolontariuszom oraz wszystkim, dzięki którym doznali tak wiele radości.