Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

IMG 20180521 WA0000Od 21.05 - 25.05. 2018 r. w szkole obchodziliśmy Szkolny Tydzień Zdrowia, którego głównym celem była promocja zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania oraz wiedzy na temat uzależnień. Pierwszym zadaniem było przygotowanie przez klasy plakatów na konkretny temat: ,,Zdrowo jem, więcej wiem”, ,,Aktywnie po zdrowie” oraz ,,Stop uzależnieniom”. Plakaty ozdobiły holl naszej szkoły oraz tablice na korytarzu. Kolejnym zadaniem było: ,,Zrób to sam”, czyli zwiększenie świadomości uczniów na temat wpływu zdrowego odżywiania na zdrowie człowieka. Każdy uczeń samodzielnie przygotował dla siebie zdrową kanapkę oraz sałatkę owocową. W kolejnym dniu  uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu z paniami dietetyczkami. Dzięki tym spotkaniom wiedzą, jak należy się odżywiać i na co zwracać uwagę. Podsumowaniem Szkolnego Tygodnia Zdrowia był ranking dla uczniów: ,,O zdrowie dbamy i aktywnie czas spędzamy”. Uczniowie poradzili sobie znakomicie z pytaniami, z których wynika, że wiedzą, jak należy dbać o siebie. Wiedza i umiejętności uczniów zdobyte podczas realizacji Szkolnego Tygodnia Zdrowia przyniosą oczekiwane efekty, gdyż wszyscy dobrze wiemy, iż zdrowie jest najważniejszą i bezcenną wartością w życiu każdego człowieka.