Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

Uczniowie klasy 4 a wraz z rodzicami oraz wychowawcą Marzeną Cioch-Ciućmańską zorganizowali wsparcie w czasie epidemii KORONAWIRUSA dla105. Kresowego Szpitala Wojskowego z filią w Żaganiu. Najpierw został przeprowadzony wywiad dotyczący potrzeb pacjentów szpitala. Po ustaleniu zapotrzebowania została podjęta decyzja o zbiórce wody (małe butelki wody niegazowanej dla pacjentów oddziału COVID). Odzew uczniów naszej klasy był ogromny. Wodę trzeba było dowieźć dwoma samochodami. Otrzymaliśmy podziękowanie od pani Kierownik. Nasze działania mają na celu niesienie pomocy potrzebującym w sposób bezinteresowny. Dzięki temu tworzymy u naszych uczniów pożądane modele zachowań społecznych.

Oto krótka fotorelacja.