Samorząd szkolny 2017/18
I Dzień Wiosny
Wesoło witaliśmy I Dzień Wiosny
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

IMG 20180621 105914Aby umilić ostatnie dni roku szkolnego,  uczniowie przyszli do szkoły we wtorek (19.06.) z pluszakami, a kolejny dzień został ogłoszony Dniem Kibica.
Pluszaki były rozmaite. Do najczęściej widywanych należały krokodyle, małpy, hipopotamy, kaczki (jednym słowem świat zwierząt), ale były też np. pokemony. Przytulanki towarzyszyły dzieciom przez cały dzień. Były z nimi na lekcjach i siedziały obok przy wykonywaniu różnych ćwiczeń i zadań. Dzięki temu lekcje były zabawniejsze i przyjemniejsze niż zwykle. A i przerwy stały się jakieś ciekawsze. Chyba dlatego, że można było przytulić się do swojego pluszaka i choć przez chwilę pobawić się z nim.
W środę (20.06.) uczniowie przyszli do szkoły ubrani w barwy narodowe. Tego dnia królowała więc biel i czerwień, a większość zajęć odbyła się w plenerze. Kibice grali w piłkę nożną, bawili się w podchody i spędzali czas na placu zabaw.

Dzięki tym urozmaiceniom szybciej upływa czas, bo czekamy przecież na upragniony piątek, kiedy zostanie oficjalnie zakończony rok szkolny!