O szkole
Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Uroczysty apel
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19


Pozegnaie klas III 71W przedostatni dzień pobytu w murach naszej szkoły trzecioklasiści zostali pożegnani przez młodszych kolegów i koleżanki. Były wiersze, piosenki, inscenizacja i nagrody.
Tradycyjnie, przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego gimnazjalistów pożegnano na wesoło. Spotkanie otworzyła dyrektor szkoły Cecylia Brodzińska, która życzyła trzecioklasistom szczęśliwej drogi. - A szczęście trzeba pojmować jako zadowolenie z małych rzeczy – powiedziała. - Życzę, aby nigdy nie znikał wam z oczu drugi człowiek. Życzę wszystkiego, co piękne. Nie zapominajcie o człowieczeństwie.
Uczniowie klas III otrzymali dyplomy i nagrody za udział w konkursach oraz za działalność na rzecz szkoły. A potem rozpoczęła się część artystyczna. Zuzia Papaj wcieliła się w rolę pani profesor na lekcji fizyki, Adam Komisaruk zaś zagrał polonistę. Był też quiz wiedzy o szkole, który wygrała klasa IIIb i zdjęcia nawet z lat dzieciństwa.

Piosenką pięknie pożegnały gimnazjalistów Ola Małyniak i Emilia Wójcik, a Wiktoria Gut za recytację wiersza dostała od starszych kolegów brawa na stojąco. Wszyscy dobrze się bawili. Trzecioklasiści wyszli ze spotkania z pamiątkowymi długopisami, które być może nie pozwolą tak szybko zapomnieć o naszej szkole.

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.