Biblioteka

Konkurs plastyczny ogłoszony przez bibliotekę szkolną pt. ,,Tęczowa mądra sowa” rozstrzygnięty!. W konkursie wzięło udział 48 uczniów. Wszystkie prace były bardzo ładne, ale uczniowie klas 1-3 poprzez głosowanie musieli zdecydować, która praca plastyczna jest najładniejsza. Po skrupulatnym przeliczeniu głosów zwycięzcami zostali: 1 miejsce - Mateusz Szlachetko, klasa 3a - 18 głosów, 2 miejsce- Natan Druciarek, klasa 2a – 12 głosów, 3 miejsce- Amadeusz Ziętek, klasa 2a i Joanna Szmajda- klasa 3a – 10 głosów. Wyróżnienie otrzymał Tymoteusz Sobolak z klasy 3a. Gratulujemy!