🎅Wycieczka do Zielonej Góry🎅
W piątek, 03.12.2021 r. uczniowie klasy IV a, IV b i V a ze swoimi wychowawczyniami oraz p. Aleksandrą Słabuszewską udali się na wycieczkę do Zielonej Góry.
Najpierw obejrzeli w kinie Cinema City film animowany pt. „Nasze magiczne Encanto”, który opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy głównej bohaterki i kibicowały jej w ratowaniu rodzinnego domu.
Następnie uczestnicy wycieczki udali się do parku trampolin „Zajawka”. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora korzystali z szeregu atrakcji, m.in. trampolin akrobatycznych, kosza do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakali na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami. Pobyt w parku trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integracji zespołów klasowych. Na trampolinach było zabawnie i wesoło.
Na zakończenie odwiedzili przepięknie podświetlone ruiny pałacu Doroty Talleyrand w Zatoniu. Z zainteresowaniem wysłuchali pani Emilii Brysik, która przedstawiła historię pałacu i jego właścicieli.
Wycieczka była dla uczniów dużym przeżyciem i wywołała wiele pozytywnych emocji.