Biblioteka

Uczniowie z klasy drugiej wraz ze swoją panią Dorotą Górską, wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji - Kartka dla Medyka. Akcja polegała na stworzeniu kartki lub rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla naszych medyków. Jest to podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. W całej Polsce takie właśnie kartki publikowane są na blogach, stronach szkół i wszędzie gdzie się da. Zachęcam do obejrzenia prac naszych uczniów.

Akcja kartka dla medykaOGÓLNOPOLSKA AKCJA - KARTKA DLA MEDYKA

- AKCJA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI

Drodzy Nauczyciele i uczniowie zachęcam do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Akcji- Kartka dla Medyka.
,,Zaproponujmy naszym uczniom w dniach od poniedziałku do środy wspólną edukacyjną akcję, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Publikujcie te kartki na swoich tablicach, omawiajcie na zajęciach, publikujcie na blogach, stronach szkół i wszędzie gdzie się da”.
Więcej informacji znajdziecie na poniższej stronie

ksiazka serce kartkiKilka wskazówek na temat czytania. Obejrzyj filmy na YouTube. Czytanie daje nam coś więcej poza rozrywką i wspomnieniem mile spędzonego czasu. To naprawdę przydatne, ponieważ bez czytania byłbyś oderwany od rzeczywistości i nie mógłbyś czytać potrzebnych informacji.

Podejmij wyzwania czytelnicze.
1. Przeczytam tyle stron
w wybranej książce ile mam wzrostu.
2. Przeczytam książkę, która stoi na półce.
3. Przeczytam jedną książkę na miesiąc w ciągu roku.
4. Przeczytam codziennie ciekawostkę np.
o zwierzętach, kontynentach, kosmosie itp.

dzien teatru20 marca (piątek) Początek astronomicznej wiosny
27 marca (piątek) Międzynarodowy Dzień Teatru