Dyrekcja

USA7W dniach od 7 do 11 maja 2018 r. obchodziliśmy Tydzień Języka Angielskiego w ramach projektu edukacyjnego „My American dream – poznajemy  Stany  Zjednoczone”.  Lekcje były prowadzone przez uczennice klas II gimnazjum:  Julię Bodak, Zuzię Papaj, Wiktorię Rybak, Esterę Bajer, Justynę Górę oraz p. Olę Niepiekło. Uczennice  opracowały prezentację multimedialną, filmiki edukacyjne oraz różnorodne quizy o USA dla swoich kolegów i  koleżanek z klas siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum. Uczniowie w ramach lekcji kulturowych poznawali informacje o tym kraju, tj. polityce, geografii, historii, sławnych miejscach i osobistościach. Na zakończenie Tygodnia Języka Angielskiego, tj. 11.05.2018 r. dwóch reprezentantów każdej klasy wzięło udział w Turnieju Wiedzy o USA, który miał formę ustną.

Najlepsi  okazji się reprezentanci  klasy III b: Bartek Mosakowski i Marcin Kuniarski, II miejsce zajęły dziewczęta z klasy III a: Ola Błaszków i Kamila Polańska, a trzecie: Weronika Skrzeczkowska i Agata Łukasik. Uczniowie otrzymali nagrody w postaci dyplomów oraz słodyczy od firmy  Value Pack Europe sp. z o.o. w Szprotawie. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie. Wykazaliście się ogromną wiedzą! Brawo Wy!  A.N.

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.