Innowacje pedagogiczne

W ramach realizowanej w naszej szkole innowacji pedagogicznej „ Chodzę, bo lubię” ( nordic walking) z wychowania fizycznego została zorganizowana wycieczka turystyczna do Zakopanego.
Jak przystało na prawdziwych turystów na trasach górskich do Doliny Kościeliskiej i na Morskie Oko wszyscy maszerowaliśmy z kijkami. Formę mieliśmy świetną i wędrówka nie sprawiła nam większej trudności , a na trasie podziwialiśmy wspaniałe widoki górskie i oczywiście wszystkim dopisywał dobry humor.

Gazeta RegionalnaCzłonkowie grupy uczęszczający na zajęcia z innowacji pedagogicznej „W medialnym świecie – medialny uczeń” odwiedzili siedzibę ”Gazety Regionalnej” oraz Regionalnej Telewizji.
W przesympatycznym spotkaniu redaktor Michalina Kozarowicz oprowadziła wycieczkowiczów po różnych działach redakcji, przybliżyła proces powstawania gazety, pracę dziennikarzy gazetowych i telewizyjnych. Uczniowie mogli z bliska przyjrzeć się pracy operatorów, montażystów telewizyjnych oraz grafików. Wielkim zaskoczeniem była możliwość wypowiedzenia się przed kamerą i wystąpienia w roli pogodynek. Wypowiedzi uczennic, a także prognozę pogody w ich wykonaniu można zobaczyć na stronie telewizjazary.pl.