Innowacje pedagogiczne

pryzmatan 13Uczniowie naszej szkoły w ramach innowacji pedagogicznej „Wiechlice w cyfrowym oku” odwiedzili zakład fotograficzny ,,PryzmatAN”, mieszczący się  w Szprotawie przy ulicy ul. Gen. Andersa 12-12A.

Celem wizyty było zapoznanie z funkcjonowaniem zakładu fotograficznego: obsługą klienta, rodzajem wykonywanych zdjęć oraz używanym sprzętem i przyborami fotograficznymi. Ciekawość wzbudziło studio fotograficzne znajdujące się w zakładzie, jak również nowoczesny profesjonalny sprzęt. Pani Agnieszka Niewiara właścicielka zakładu zapoznała uczniów z procesem powstawania zdjęć, poczynając od fotografowania, poprzez obróbkę, aż do gotowej fotografii.

Pani Agnieszce składamy serdeczne podziękowania za poświęcenie cennego czasu, możliwość obserwowania pracy profesjonalnego fotografa i przekazane informacje z zakresu fotografii.

https://www.facebook.com/PryzmatANfotografika

http://www.pryzmatan.pl/ – DZIĘKUJEMY

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.