Ogłoszenia, komunikaty

Warto wiedzieć że:

• podstawową formą udziału w spisie jest samospis przez Internet;
  • samospis jest intuicyjny pomimo tego, dla osób które będą potrzebowały pomocy, uruchomiona zostanie infolinia, która umożliwi spisanie się telefoniczne;
  • rachmistrzowie będą kontaktowali się tylko z rolnikami, którzy sami nie dopełnią obowiązku spisowego;
  • na podstawie danych ze spisu rolnego #KE określa wielkość wsparcia Unii Europejskiej dla Polski w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Pamiętaj, że udział w PSR2020 jest obowiązkowy.

Billboard 6x3 all 2 wersjaX

dyzury przedszkoliOddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej w Wiechlicach pełnią dyżur w czasie wakacji od 01.08. 2020 r. do 31.08.2020 r. Przedszkole czynne jest w godzinach: 6:30 - 15:30. Tabela przedstawia dyżury przedszkoli w okresie wakacyjnym w Gminie Szprotawa. Rodzice dzieci, które nie uczęszczają do naszego przedszkola, składają wniosek o przyjęcie na dyżur wakacyjny.

Wniosek - załącznik 1

Kochani uczniowie, życzymy wspaniałego wypoczynku po roku ciężkiej pracy. Niech każdego dnia budzi Was piękne słońce, śpiew ptaków i błękit nieba. Spędzajcie czas na świeżym powietrzu. Niech wyprawom po górach i lasach, wypoczynkowi nad morzem i jeziorami towarzyszy wspaniała pogoda, dobry humor i ludzie, których kochacie. Zawierajcie nowe znajomości i przeżywajcie niesamowite przygody, pamiętając zawsze o bezpieczeństwie Waszym i Waszych bliskich. Do zobaczenia we wrześniu.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Wiechlicach

Dziękujemy Dyrekcji, Wychowawcom, całemu gronu pedagogicznemu i pracownikom Szkoły Podstawowej w Wiechlicach za 8 lat pełnych niezapomnianych chwil, które na zawsze zostaną w naszej pamięci. Dziękujemy za Państwa trud włożony w naszą edukację i wychowanie, za pokazanie dobrych dróg, za serce i wyrozumiałość. Dziękujemy za wszystko i życzymy dużo wytrwałości, sukcesów i niegasnącego zapału do kształcenia młodych umysłów. Uczniowie klas ósmych.

Słów kilka od klas siódmych na pożegnanie klas ósmych