Ogłoszenia, komunikaty

mFundacjaDzięki fundacji mBanku zrobiliśmy zakupy, przez które nasze zajęcia prowadzone w ramach programu grantowego mPotęga „Wiedzę utrwaloną z matematyki mam, bo w gry na lekcjach, w domu i w każdym wolnym czasie gram”, są dużo ciekawsze. Nasza szkoła wzbogaciła się w dodatkową bazę gier matematycznych, logicznych, karcianych oraz materiały, z których nasi uczniowie stworzą autorskie gry wg własnego pomysłu. Oto zdjęcia przedstawiające nasze działania z nowymi produktami. Uczymy się przez zabawę.

maseczka na nosieDrodzy uczniowie, wielu z Was zapomina o  przestrzeganiu procedur związanych z Covid - 19. Pamiętajcie, że jest to ważne dla zachowania Waszego zdrowia, Waszych najbliższych, a także nauczycieli i pracowników szkoły. Ścisłe podporzadkowywanie się zaleceniom sprawi, że szybciej będziemy mogli organizować wspólne spotkania, tj. apele i szkolne imprezy.

Jeszcze raz obejrzyjcie zdjęcia z  andrzejek z ubiegłego roku. Zobaczcie, jak wspaniale wszyscy się bawiliśmy. Może to jeszcze bardziej zmotywuje Was do przestrzegania procedur.

http://www.spwiechlice.pl/images/galeria/2019_20/Andrzejki_2019/

cvid lampaNasza szkoła wzbogaciła się o specjalną profesjonalną lampę BioShox UV-C PRO 100W do dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach. Lampa ta dezynfekuje powietrze i powierzchnie w zakresie 360 stopni (dookólnie). Cechuje ją duża moc, a co za tym idzie bardzo wysoka skuteczność. Zakup był możliwy dzięki sponsorowi - radnej powiatowej, za co składamy serdeczne podziękowania.

urna18 września 2020 roku uczniowie naszej szkoły dokonali wyboru nauczycieli, którzy będą pełnić funkcję opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Powołana została w tym celu komisja wyborcza z nauczycielami sprawującymi opiekę nad samorządem w ubiegłym roku szkolnym. Przygotowano urnę wyborczą i karty do głosowania. Uczniowie mieli możliwość przekonania się, jak przebiegają demokratyczne wybory. Po oddaniu głosów przez wszystkich uprawnionych nastąpiło zliczenie kart wyborczych i spisanie protokołu. Zwyciężyły Panie Anna Ciołka i Małgorzata Oziemkowska.
Paniom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w realizowaniu różnych (czasem szalonych) działań!

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.