Ogłoszenia, komunikaty

mFundacjaDzięki fundacji mBanku zrobiliśmy zakupy, przez które nasze zajęcia prowadzone w ramach programu grantowego mPotęga „Wiedzę utrwaloną z matematyki mam, bo w gry na lekcjach, w domu i w każdym wolnym czasie gram”, są dużo ciekawsze. Nasza szkoła wzbogaciła się w dodatkową bazę gier matematycznych, logicznych, karcianych oraz materiały, z których nasi uczniowie stworzą autorskie gry wg własnego pomysłu. Oto zdjęcia przedstawiające nasze działania z nowymi produktami. Uczymy się przez zabawę.

maseczka na nosieDrodzy uczniowie, wielu z Was zapomina o  przestrzeganiu procedur związanych z Covid - 19. Pamiętajcie, że jest to ważne dla zachowania Waszego zdrowia, Waszych najbliższych, a także nauczycieli i pracowników szkoły. Ścisłe podporzadkowywanie się zaleceniom sprawi, że szybciej będziemy mogli organizować wspólne spotkania, tj. apele i szkolne imprezy.

Jeszcze raz obejrzyjcie zdjęcia z  andrzejek z ubiegłego roku. Zobaczcie, jak wspaniale wszyscy się bawiliśmy. Może to jeszcze bardziej zmotywuje Was do przestrzegania procedur.

cvid lampaNasza szkoła wzbogaciła się o specjalną profesjonalną lampę BioShox UV-C PRO 100W do dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach. Lampa ta dezynfekuje powietrze i powierzchnie w zakresie 360 stopni (dookólnie). Cechuje ją duża moc, a co za tym idzie bardzo wysoka skuteczność. Zakup był możliwy dzięki sponsorowi - radnej powiatowej, za co składamy serdeczne podziękowania.

urna18 września 2020 roku uczniowie naszej szkoły dokonali wyboru nauczycieli, którzy będą pełnić funkcję opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Powołana została w tym celu komisja wyborcza z nauczycielami sprawującymi opiekę nad samorządem w ubiegłym roku szkolnym. Przygotowano urnę wyborczą i karty do głosowania. Uczniowie mieli możliwość przekonania się, jak przebiegają demokratyczne wybory. Po oddaniu głosów przez wszystkich uprawnionych nastąpiło zliczenie kart wyborczych i spisanie protokołu. Zwyciężyły Panie Anna Ciołka i Małgorzata Oziemkowska.
Paniom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w realizowaniu różnych (czasem szalonych) działań!