Ogłoszenia, komunikaty

Kochani uczniowie, życzymy wspaniałego wypoczynku po roku ciężkiej pracy. Niech każdego dnia budzi Was piękne słońce, śpiew ptaków i błękit nieba. Spędzajcie czas na świeżym powietrzu. Niech wyprawom po górach i lasach, wypoczynkowi nad morzem i jeziorami towarzyszy wspaniała pogoda, dobry humor i ludzie, których kochacie. Zawierajcie nowe znajomości i przeżywajcie niesamowite przygody, pamiętając zawsze o bezpieczeństwie Waszym i Waszych bliskich. Do zobaczenia we wrześniu.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Wiechlicach