Ogłoszenia, komunikaty

konsultacjeDla uczniów klas VIII konsultacje na terenie szkoły odbywają się indywidualnie lub grupowo z nauczycielami prowadzącymi zajęcia z przedmiotów, z których uczniowie przystępują do egzaminu ósmoklasisty.
Potrzebę udziału w takich konsultacjach należy zgłosić wychowawcy lub nauczycielowi najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień konsultacji.
W konsultacjach z danego przedmiotu mogą brać udział uczniowie wszystkich klas ósmych, niezależnie od tego, czy nauczyciel, który prowadzi konsultacje uczy w danej klasie.
Konsultacje w szkole odbywają się według następującego harmonogramu.