Wycieczki

Klasa V a wraz z wychowawcą p. T Włodarczykiem i opiekunami p. I. Roszak i p. M. Włodarczyk rozpoczęła kolejny sezon wycieczkowy wyjazdem 10 września 2019 r. do „Leśnej Stadniny” w Krzywczycach.

Konie 2019 60Każde dziecko miało możliwość skorzystania z największej atrakcji wycieczki, jaką była przejażdżka na koniu. Niektórzy po raz pierwszy siedzieli w siodle. Już samo wejście na konia sprawiało nie lada wyzwanie. Wspólnie także piekliśmy kiełbaski na ognisku, które ze smakiem spałaszowaliśmy. Wysłuchaliśmy również ciekawych opowieści właściciela stadniny na temat postępowania z końmi oraz zachowania się w ich pobliżu. Kolejną atrakcją były przejażdżki bryczką po lesie. Wielką radością było także przebywanie na łonie natury i oglądanie kóz, gęsi i pawi. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek. Warto dodać, że pogoda była wręcz wymarzona na taki wyjazd.

To była wspaniała wycieczka i wielka przygoda. Było super

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.