Wycieczki

22 maja 2018 r. klasy IV a i IV d wraz z opiekunami p. Izabelą Roszak, p. Raisą Wolańską i p. Ireną Boczniewicz pojechały na wycieczkę klasową. W ramach wyjazdu uczniowie zwiedzali skansen w Ochli, poznawali ginące zawody, a także uczestniczyli w warsztatach garncarskich, podczas których lepili z gliny garnki. Następnie uczniowie udali się autokarem do Nowej Soli, by przeżyć wspaniałą przygodę podczas rejsu statkiem "Laguna" po Odrze. W trakcie przeprawy na uczestników czekała niespodzianka - pasowanie na "wilków morskich". Wycieczka była naprawdę udana, a pogoda wręcz wymarzona na wędrówkę i rejs. Wszyscy w radosnych nastrojach wróciliśmy do domów.