Przedszkole

dzien przedszkCo roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Przedszkolaki z naszych oddziałów przedszkolnych w dniu 20 września również obchodziły Dzień Przedszkolaka. Świętowały bawiąc się wspólnie i biorąc udział w konkursach.

Dzieci w każdej z grup rozpoczęły świętowanie od zaśpiewania piosenek, następnie zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki bawiły się balonami i przy użyciu chusty animacyjnej.


Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na zakończenie  dzieci wyszły na plac zabaw, gdzie wszystkie  przedszkolne grupy wesoło spędzały czas, a potem każdy przedszkolaczek otrzymał pamiątkowy medal.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.

 

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.