Co u nas słychać

PART 156086629941618 czerwca  o godzinie 10.oo  w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku w przedszkolu. Dla części dzieci było to również  zakończenie całego pobytu w tej instytucji.  

Pierwsza część uroczystości była pełna powagi i skupienia; rozpoczęła się polonezem. W części artystycznej dzieci deklamowały wiersze i śpiewały piosenki, następnie te, które kończą edukację przedszkolną, pożegnały się ze swoimi koleżankami i kolegami, którzy jeszcze zostają w przedszkolu. Nasi absolwenci w swoich wierszach i piosenkach wyrazili żal z powodu opuszczania naszego przedszkola. W występie wspominały chwile spędzone tutaj, wspólne zabawy i przygody. Młodsi koledzy także pożegnali starszych  kolegów wierszami i życzyli im samych sukcesów i powodzenia w szkole. Pod koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów i książek.

Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko.Było wiele zabawy i nauki, było  mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się  dla dzieci drugim domem.

Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice, którzy otrzymali podziękowania  za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola. Na zakończenie grupy ,,Jeżyków"i ,,Biedronek" wraz z rodzicami  wspólnie odśpiewały piosenkę „Bo nasze przedszkole to jedna rodzina…”, a grupy ,,Motylków " i ,,Tygrysków " zatańczyły pięknie walca. Nie obyło się bez łez. Jeszcze tylko ostatnie pamiątkowe zdjęcia i pora rozpocząć wakacje.

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.